Żużlowcy Orlen Oil Motoru Lublin zdobyli złoty medal Mistrzostw Polski Par Klubowych.
Bartosz Zmarzlik i Dominik Kubera wygrali turniej rozegrany w Grudziądzu. To czwarty z rzędu taki tytuł dla lubelskiego klubu.
CZYTAJ: Cenne zwycięstwo koszykarzy Startu [ZDJĘCIA]
Zawody trzymały do końca w napięciu, ponieważ Motor i GKM Grudziądz zgromadziły po 22 punkty i do wyłonienia złotego medalisty potrzebny był dodatkowy bieg, w którym Bartosz Zmarzlik nie dał szans Michaelowi Jepsenowi Jensenowi.
Dodajmy, że w całym turnieju Zmarzlik zdobył 4 punkty, a Kubera 8 z czterema bonusami. Rezerwowym był Wiktor Przyjemski, ale nie wystartował ani razu.
AR
Fot. Orlen Oil Motor Lublin FB




!["Strasznie tajemnicze miejsce". Archeolodzy sprawdzają, co kryje Góra Trzech Krzyży [WIDEO] 5 EAttachments9593863e680c789e71b73a1f7c13f023c7110eb xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9593863e680c789e71b73a1f7c13f023c7110eb_xl-350x250.jpg)
![Nowy sprzęt już pomaga ratować życie pacjentów. Wszystko dzięki środkom z KPO [ZDJĘCIA] 6 EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97_xl-350x250.jpg)


![Burze nad regionem. Strażacy interweniują [AKTUALIZACJA] 9 EAttachments959386655c64fa933b3d131e1ecc39ee50749a1 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments959386655c64fa933b3d131e1ecc39ee50749a1_xl-350x250.jpg)

