Z okazji zbliżającej się Wielkanocy w Lubelskim Urzędzie wojewódzkim odbyło się spotkanie przedświąteczne. Wzięli w nim udział pracownicy urzędu, duchowni, instytucji państwowych, jednostek administracji, służb mundurowych, dyplomaci, parlamentarzyści i samorządowcy. A gościem specjalnym była szefowa służby cywilnej Anita Noskowska-Piątkowska.
Lublin, 15.04.2025, fot. Krzysztof Radzki
























![Renesansowy pochód w centrum miasta. Świętują ważną rocznicę [ZDJĘCIA] 4 EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49_xl-1-350x250.jpg)
![Aleja Sław w Zamościu ma nowego bohatera [ZDJĘCIA] 5 EAttachments96042552586bc0335d60de70616714b3e40f71a xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96042552586bc0335d60de70616714b3e40f71a_xl-1-350x250.jpg)




![Most już z nazwą, ronda jeszcze poczekają. Sprawa patronów wciąż budzi emocje [ZDJĘCIA] 10 55333 2025 04 15 163807](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/04/55333-2025-04-15-163807-75x75.jpg)
