Piłkarki ręczne PGE MKS-u FunFloor zagrają na wyjeździe z Urbisem Gniezno w 22. serii Orlen Superligi. To będzie trzecie spotkanie tych drużyn w obecnym sezonie. W rundzie zasadniczej MKS wygrał na wyjeździe 34:32, a u siebie pokonał rywalki 27:21.
Trener Paweł Telewski uważa, że właśnie od drugiego meczu z jutrzejszym (04.04) przeciwnikiem jego zespół prezentuje się znacznie lepiej. – Myślę, że od meczu z Gnieznem nastąpiło jakieś przełamanie i przede wszystkim dużo lepiej gramy w obronie. Bramka też pomaga – mówi w rozmowie z Radiem Lublin. – Po prostu popełniamy mniej błędów własnych w ataku. Nie oddajemy łatwych piłek. Myślę, że to klucz do tego, że ta nasza gra wygląda lepiej – dodaje.
Lubelski zespól czeka jutro (04.04) trudne zadanie. W ostatniej kolejce drużyna z Gniezna sprawiła sporą niespodziankę pokonując na wyjeździe KPR Gminy Kobierzyce i ma nadzieję na kolejne zwycięstwo z faworytem. Początek spotkania o godzinie 20.00.
AR
Fot. Wojciech Szubartowski / archiwum RL
Pliki dźwiękowe
Paweł Telewski








![Georadar na Górze Trzech Krzyży i Zamku Esterki. Co odkryli archeolodzy? [WIDEO] 9 EAttachments9596174162d7da2a5eb1fe14a286836bce929c4 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9596174162d7da2a5eb1fe14a286836bce929c4_xl-350x250.jpg)

