Policjant z Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymał nietrzeźwego 42-latka, który środkiem jezdni jechał… wózkiem elektrycznym. Mężczyzna miał w organizmie niemal 3 promile alkoholu.
Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę na terenie gminy leśna Podlaska. Jak informują policjanci, pijany mężczyzna jechał zygzakiem całą szerokością jezdni w taki sposób, że nie było możliwe jego wyprzedzenie.
42-latka zatrzymał policjant w czasie wolnym od służby, który nie pozwolił pijanemu jechać, a na miejsce wezwał patrol policji. Jak się okazało, wózek nie należał do 42-latka, a do jego ojca.
Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem karnym.
MaTo / opr. WM
Fot. policja.gov.pl/archiwum / KMP Biała Podlaska




![Kolejny odcinek A2 oddany! Można nią dojechać z Białej Podlaskiej do Warszawy [AKTUALIZACJA] 3 EAttachments9602427599d11a0ea05a144e98c7e4815443565 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9602427599d11a0ea05a144e98c7e4815443565_xl-350x250.jpg)




![Pride of Poland coraz bliżej. Poznaliśmy gwiazdy tegorocznej aukcji [ZDJĘCIA] 8 EAttachments960071386d3b809362f4fab04837e5ca452fd32 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960071386d3b809362f4fab04837e5ca452fd32_xl-350x250.jpg)

![Postępuje budowa S19 między Lubartowem a Lublinem [ZDJĘCIA, WIDEO] 10 1460x616 3 2025 03 19 103600](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/03/1460x616_3-2025-03-19-103600-75x75.jpg)
