Poszukiwany listem gończym mężczyzna wpadł z narkotykami w jednym z mieszkań na lubelskiej dzielnicy LSM.
45-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od niemal dwóch miesięcy. Mężczyzna poszukiwany był za przestępstwa zmuszania do określonego zachowania oraz za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Podczas zatrzymania kryminalni w mieszkaniu ujawnili mefedron i marihuanę. Zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania narkotyków.
CZYTAJ: Podpalili mieszkanie z biesiadnikami w środku. Odpowiedzą za zabójstwo [ZDJĘCIA, FILM]
Teraz najbliższe 2 lata i 3 miesiące 45-latek spędzi w zakładzie karnym. Dodatkowo za posiadanie narkotyków grożą mu kolejne 3 lata więzienia
RyK / opr. PrzeG
Fot. Policja Lubelska



![Krew na wyczerpaniu. Ambulans rusza w teren [HARMONOGRAM] 4 EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0-350x250.jpg)




![Nowy sprzęt już pomaga ratować życie pacjentów. Wszystko dzięki środkom z KPO [ZDJĘCIA] 9 EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97_xl-350x250.jpg)

