Sprawcy włamań do kebabów w Lublinie wpadli w ręce policji. Grozi im do 10 lat więzienia. Jeden z mężczyzn został zatrzymany na gorącym uczynku podczas włamania do kebaba przy ulicy Chodźki.
Drugi zdążył uciec. Pracujący nad sprawą operacyjni ustalili jednak jego dane. Gdy weszli do mieszkania sprawcy, okazało się, że 33-latek ukrył się w wersalce.
Pracujący nad sprawą policjanci udowodnili zatrzymanym dwa włamania do kebabów na terenie Lublina i Świdnika, gdzie ich łupem padły butle z gazem. Mężczyźni odpowiedzą też za kradzież lawety samochodowej o wartości około 5 tysięcy złotych.
CZYTAJ: Dwa zderzenia, jeden ranny. Wypadki na „siedemnastce” [ZDJĘCIA]
Dodatkowo 33-latek usłyszał dwa zarzuty prowadzenia pojazdu pomimo prawomocnego zakazu. Po przedstawieniu zarzutów trafił pod dozór policji. Funkcjonariuszom udało się też odzyskać skradzione mienie.
ZAlew / opr. ToMa
Fot. Policja Lubelska




![Podróż przez emocje. Wschodni Festiwal Fotografii rozpoczął się w Lublinie [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95623789e3dd7673470b0961c7baa57c090699b xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95623789e3dd7673470b0961c7baa57c090699b_xl-1-350x250.jpg)

![Frekwencja i pogoda dopisały. Kajakarski puchar na Zalewie Zemborzyckim [ZDJĘCIA] 7 EAttachments95621077bc84f322284f25bca706e22fb5f5ede xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95621077bc84f322284f25bca706e22fb5f5ede_xl-1-350x250.jpg)



