Kierowcy zatrzymali nietrzeźwą 35-latkę, która samochodem wjechała w ogrodzenie jednej z posesji. Do zdarzenia doszło w miejscowości Poniatowa-Kolonia. Kobieta nie ucierpiała w wyniku kolizji, ale – jak się okazało – miała w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Kluczyki do samochodu zabrali jej świadkowie zdarzenia.
Kobiecie grozi m.in. wysoka kara finansowa i do 3 lat pozbawienia wolności.
MaTo / opr. WM
Fot. KPP Opole Lubelskie








![Renesansowy pochód w centrum miasta. Świętują ważną rocznicę [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49_xl-1-350x250.jpg)

