Wiktoria Gajosz z Tomasovii zdobyła złoty medal w biegu na 200 m w Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce do lat 18 i 20 rozgrywanych we Wrocławiu. Zawodniczka występująca w starszej kategorii wiekowej pobiegła jednak wolniej od ustanowionego niedawno rekordu życiowego uzyskując w finale czas 24,08 sek.
W sumie lekkoatleci z klubów z województwa lubelskiego zdobyli w mistrzostwach 4 medale – 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy.
AR
Fot. Mirek Fus FB







![Tłumy na potańcówce w lubelskim skansenie. Tradycyjna muzyka porwała do tańca [ZDJĘCIA] 8 EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a_xl-350x250.jpg)


