Kobieta zasłabła za kierownicą swojego auta. Jak się okazało, miała w organizmie 2,5 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło na ul. Stacyjnej w Białej Podlaskiej.
Na jaw wyszło również, że kobieta nie miała ważnego prawa jazdy, bo to zostało zatrzymane jej w lipcu tego roku za… kierowanie na podwójnym gazie. Dodatkowo auto, którym jechała 30-latka, nie miało ważnych badań technicznych.
CZYTAJ: Była pijana. Piesza trafiła do szpitala
Kobiecie może grozić między innymi do 3 lat pozbawienia wolności.
MaTo / opr. WM
Fot. KMP Biała Podlaska



![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 4 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)
![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 5 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)





