„Impresje. Sławin w fotografii Agnieszki Korfanty” – to tytuł wystawy, którą wciąż można oglądać w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie.
Wystawa obejmuje cykl fotografii ukazujących dzielnicę Sławin od starych obiektów architektury po bogatą florę Ogrodu Botanicznego w kontekście metamorfozy cyklów życia natury oraz pór roku.
Agnieszka Korfanty to autorka wielu wystaw fotograficznych w Polsce i za granicą, a także laureatka plebiscytów i konkursów.
Więcej o wystawie opowiada autorka.
Wystawę można oglądać do 31 października w Dworku Kościuszków w Ogrodzie Botanicznym UMCS przy ulicy Sławinkowskiej 3.
Materiał przygotowała dla Państwa Sandra Bochyńska.
BoS / opr. LisA
Fot. materiał organizatora
Pliki dźwiękowe
Impresje. Sławin w fotografii Agnieszki Korfanty

![Ilustracje i obrazy. Nowa wystawa w Galerii Saskiej [ZDJĘCIA] 2 EAttachments95922322415a700f6e96d1415bfe7d9d9cecbf4 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95922322415a700f6e96d1415bfe7d9d9cecbf4_xl-350x250.jpg)


![Weekend pod znakiem florystyki w Lublinie [ZDJĘCIA] 5 EAttachments9590909167892629747368888f6ead0cb4f37e9 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9590909167892629747368888f6ead0cb4f37e9_xl-1-350x250.jpg)
![Rzeźba Tamary Łempickiej stanęła w Muzeum Narodowym w Lublinie [ZDJĘCIA, WIDEO] 6 EAttachments95908739b52b7daf255756cfbf1bd3dd6d46a77 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95908739b52b7daf255756cfbf1bd3dd6d46a77_xl-350x250.jpg)




