Rak piersi będzie tematem wykładu w ramach „Onko-środy”. To projekt Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego numer 1 w Lublinie, skierowany do wszystkich chętnych.
Tym razem o tematyce onkologicznej będzie mówił dr hab. n. med. Andrzej Kurylcio – specjalista w tej dziedzinie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00 w sali wykładowej hostelu dla pacjentów Zakładu Radioterapii przy ul. Radziwiłłowskiej 13.

Wykłady w ramach „Onko-środy” organizowane są w każdą trzecią środę miesiąca. Szczegóły można znaleźć na stronie szpitala oraz stronie dedykowanej tematom onkologicznym, onkostrefa.usk1.pl.
RyK / opr. PrzeG
Fot. Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie / pixabay.com



![Radni byli "za". Wotum zaufania i absolutorium dla prezydenta Lublina [ZDJĘCIA] 3 EAttachments9599991347e8b8bb9216fdce8faeabd1925b259 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9599991347e8b8bb9216fdce8faeabd1925b259_xl-350x250.jpg)
![Zarząd Województwa Lubelskiego z wotum zaufania i absolutorium [ZDJĘCIA] 4 EAttachments96013912909e64df7d165c5a29614424ca06025 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96013912909e64df7d165c5a29614424ca06025_xl-1-350x250.jpg)
![Ciężarówka na ekspresówce w płomieniach [WIDEO] 5 EAttachments9601137e70ef015a0c1db58df66ca39f0808a1c xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9601137e70ef015a0c1db58df66ca39f0808a1c_xl-350x250.jpg)






