Piknik z okazji 45-lecia istnienia klubu organizuje dziś (14.09) Górnik Łęczna.
Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy kibice zielono-czarnych, włącznie z dziećmi. Dla nich przygotowano specjalne atrakcje: dmuchańce, zabawy z animatorem, watę cukrową i popcorn. Starsi kibice, którzy mają wejściówki na niedzielny mecz 1. ligi z Miedzią Legnica, otrzymają vouchery na bezpłatny poczęstunek.
Wstęp jest wolny, początek o 11:00.
JK
Fot. Górnik Łęczna FB






![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 7 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)



