Na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu pojechała jako „underdog”, czyli zawodniczka w teorii bez szans na zwycięstwo, a powróciła jako srebrna medalistka. Niemal z dnia na dzień zaskarbiła sobie serca tysięcy kibiców. I zdobywając pierwszy od 32 lat olimpijski medal dla polskiego boksu, stała się gwiazdą Igrzysk. Jednak nie spoczywa na laurach i z ujmującą szczerością zapowiada, że nie pokazała jeszcze w pełni na co ją stać.
Dziś moim gościem jest wicemistrzyni Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024, pięściarka Julia Szeremeta.
Zapraszam w sobotę po godzinie 13.00. Agata Zalewska.
Fot. RL
Pliki dźwiękowe
21.09.2024 Czas zuchwałych



![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 4 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)






