Chciała kupić bilety na mecz piłki nożnej, a straciła ponad 2,5 tysiąca złotych. 18-latka z Łęcznej padła ofiarą oszustki.
Młoda kobieta chciała wraz z koleżanką obejrzeć mecz o Superpuchar Europy, który rozegrany zostanie dziś na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. 18-latka postanowiła kupić bilety na to spotkanie na jednym z portali społecznościowych.
Po krótkiej konwersacji ze sprzedającą zostały ustalone szczegóły transakcji i 18-latka przelała na wskazane konto 2530 złotych. Wtedy kontakt ze sprzedającą się urwał, a jej konto zostało usunięte.
CZYTAJ: Oszuści nie próżnują. Mieszkańcy regionu stracili pokaźne kwoty
Policjanci apelują, aby kupować bilety w kasie klubu, u organizatora, u oficjalnego agenta lub w znanej i renomowanej witrynie wymiany biletów.
MaK / opr. WM
Fot. PAP/Leszek Szymański

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 2 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)








