W Białej Podlaskiej trwa budowa ronda na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z Artyleryjską. Inwestycja ta to jeden z elementów infrastruktury drogowej związanej z budową mostu na rzece Krznie.
W mieście nadal obowiązują zmiany w organizacji ruchu.
– Zamknięta pozostaje ulica Warszawska na odcinku skrzyżowania z ulicą Artyleryjską – mówi naczelnik Wydziału Dróg Urzędu Miasta Renata Tychmanowicz. – Wyznaczone są objazdy. Objazd ul. Warszawskiej jest wyznaczony drogą krajową do wiaduktu i do ul. Janowskiej. Z drugiej strony – ul. Spółdzielczą. W tej chwili największą część ruchu przejmuje ul. Janowska i ul. Sitnicka. Ale w związku z okresem wakacyjnym nie powstają tam jakieś większe zatory czy korki. Nie jest konieczne ręczne kierowanie ruchem. Ruch odbywa się na zasadach ogólnych.
Budowa ronda potrwa do końca wakacji.
MaT / opr. WM
Fot. archiwum
Pliki dźwiękowe
Renata Tychmanowicz


![Promieniotwórcze substancje w garażu. Sprawa pod lupą prokuratury [AKTUALIZACJA] 3 EAttachments9480575ccd938b5535da24c5364ef466a7488c7 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/04/EAttachments9480575ccd938b5535da24c5364ef466a7488c7_xl-350x250.jpg)







