Czterech nietrzeźwych rowerzystów trafiło jednego dnia w ręce policji. Rekordzista miał ponad 4,5 promila w organizmie. To 52-letni mieszkaniec gminy Milejów namierzony przez funkcjonariuszy z Urszulina, gdy jechał „wężykiem”.
CZYTAJ: Nielegalne papierosy nie trafią na rynek
Jeszcze tego samego dnia włodawscy policjanci zatrzymali trzech kolejnych rowerzystów „na podwójnym gazie”. W Okunice byli to: 23-latek z gminy Krzywda, który miał ponad 2,6 promila oraz 36-latka z Siedlec z 1,5 promila. W Orchówku natomiast, w ręce policjantów wpadł 30-letni mieszkaniec gminy Włodawa, który wydmuchał 2,5 promila.
Wszystkie te osoby zostały ukarane mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych.
EwKa / opr. PrzeG
Fot. KPP Włodawa







![Tłumy na potańcówce w lubelskim skansenie. Tradycyjna muzyka porwała do tańca [ZDJĘCIA] 6 EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a_xl-350x250.jpg)


![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)

