Gala finałowa projektu „Przedsiębiorcza Młodzież” odbyła się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Do projektu przystąpiło 300 uczniów z 10 lubelskich szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy poszerzyli swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości oraz wzięli udział w wizytach studyjnych w siedzibach partnerów.
Lublin,13.06.2024, fot. Piotr Michalski





























![Renesansowy pochód w centrum miasta. Świętują ważną rocznicę [ZDJĘCIA] 4 EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49_xl-1-350x250.jpg)
![Aleja Sław w Zamościu ma nowego bohatera [ZDJĘCIA] 5 EAttachments96042552586bc0335d60de70616714b3e40f71a xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96042552586bc0335d60de70616714b3e40f71a_xl-1-350x250.jpg)





