Marta i Magdaena Wróbel to bliźniaczki z Inowrocławia, które od wielu lat aktywnie działają na rzecz środowiska osób z niepełnosparwnością i na rzecz integracji. Zwane są ambasadorkami dobrego życia z niepełnosparwnością. Z Lublinem związąły się poprzez Fundację Oswoić Los. Dziś same są założycielkami i prezeskami Fundacji #MocSłabości. O swoich działaniach opowiedzą w naszym cyklu „Rozmowy Optymistyczne”.
Tymczasem więcej o pracy moich gości przeczytać można na ich blogu martaimagda.wordpress.com.
Agnieszka Krawiec, zapraszam.
Fot. RL
Pliki dźwiękowe
17.05.2024 Pogotowie radiowe 1
17.05.2024 Pogotowie radiowe 2






![50 lat Yacht Clubu UMCS [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f_xl-350x250.jpg)


![Spotkanie z polską kulturą ludową. Trwają przygotowania do Festiwalu Eskapada Tradycji [ZDJĘCIA] 8 EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2_xl-350x250.jpg)


