Wysokim mandatem ukarano 22-letniego kierowcę bmw, który na przejeździe kolejowym w Żurawnicy w powiecie zamojskim zderzył się z szynobusem.

Policjanci ustalili, że młody mężczyzna zbliżając się do przejazdu kolejowego nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał na torowisko. Nie zdążył zjechać z przejazdu i pojazd szynowy uderzył w tył bmw.
CZYTAJ: Pijany kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka
22-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec został przetransportowany do szpitala, ale nie odniósł obrażeń. Kolizja zakończyła się dla kierowcy mandatem w wysokości 2500 złotych, a jego konto zasiliło 12 punktów karnych.
TSpi / opr. PrzeG
Fot. KMP Zamość



![Rijeka na wyciągnięcie ręki. Nowe połączenie z lubelskiego lotniska [ZDJĘCIA] 3 EAttachments95669212a06238b0783bf12130f1f6f5fcf7422 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95669212a06238b0783bf12130f1f6f5fcf7422_xl-350x250.jpg)





![Seniorzy przejęli klucze do miasta. W Lublinie rozpoczęło się ich święto [ZDJĘCIA] 9 EAttachments95652526e377945aae52fb348bef357824b749d xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95652526e377945aae52fb348bef357824b749d_xl-1-350x250.jpg)


