W „Drugiej połowie dnia” relacja z wernisażu wystawy malarskiej Agnieszki Wójtowicz „W czerni i bieli”, podsumujemy także IV Konkurs Wokalny im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów. Odwiedzimy też Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie, by powiedzieć o ciekawych kwietniowych spektaklach.
Zapraszam do słuchania „Drugiej połowy dnia” w poniedziałek tuż po 13:00 – Józef Szopiński.
Fot. lublin.eu, na. zdj. „W czerni i bieli”




![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 5 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)
![Nowe życie Parku Bronowickiego. Zabytkowa przestrzeń znów otwarta [ZDJĘCIA] 6 EAttachments96042241571547d6980f4d15f0fb35033580ab9 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96042241571547d6980f4d15f0fb35033580ab9_xl-1-350x250.jpg)




