66-latek z gminy Karczmiska odpowie za znęcanie się nad swoją żoną. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.
CZYTAJ: Atak w centrum miasta. Nożownik zatrzymany [ZDJĘCIA]
Mieszkanka gminy Karczmiska zgłosiła się w czwartek do opolskiej komendy, by złożyć zawiadomienie o znęcaniu się nad nią przez męża. Agresywne zachowania mężczyzny miały nasilać się od listopada ubiegłego roku. Oprócz stosowania przemocy psychicznej i fizycznej, 66-latek zaczął także grozić żonie śmiercią. Mężczyzna został zatrzymany po interwencji domowej, kiedy wszczął awanturę pod wpływem alkoholu.
66-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

EwKa/ opr. DySzcz
Fot. opole-lubelskie.policja.gov.pl




![Tłumy na potańcówce w lubelskim skansenie. Tradycyjna muzyka porwała do tańca [ZDJĘCIA] 4 EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a_xl-350x250.jpg)


![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 7 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)




