Bialscy policjanci zatrzymali 19-latka podejrzanego o kradzież karty i włamanie na konto bankowe swojej współlokatorki. Sprawca wykorzystał imprezę urodzinową, by zabrać kartę. Teraz młodemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.
Do bialskiej komendy zgłosiła się pokrzywdzona 23-latka. Kobieta oświadczyła, że straciła kartę bankomatową. Nie wiedziała, kiedy i gdzie doszło do jej utraty. Dopiero gdy zalogowała się na swoje konto, zauważyła kilka operacji, których nie wykonywała. Sprawca płacił jej kartą zbliżeniowo w sklepach i restauracji na terenie miasta.
CZYTAJ: Tragedia na drodze powiatowej. Nie żyje mężczyzna
Funkcjonariusze szybko ustalili, że udział w tej sprawie może mieć 19-letni współlokator pokrzywdzonej. Młodzieniec został zatrzymany. W trakcie rozmowy z policjantami przyznał się do winy. Mężczyzna zwrócił poszkodowanej pieniądze, ale o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
RyK / opr. AKos
Fot. KMP Biała Podlaska

![Zderzenie ciężarówki z busem na DK2 [AKTUALIZACJA] 2 EAttachments95979708ac26f5d59bfbc72ad60875f2d4a97bb xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95979708ac26f5d59bfbc72ad60875f2d4a97bb_xl-350x250.jpg)




![Krew na wyczerpaniu. Ambulans rusza w teren [HARMONOGRAM] 7 EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0-350x250.jpg)



