Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kozik „Razem dla Puław” zainaugurował dziś (02.03) kampanię przed wyborami samorządowymi. Przedstawiono kandydatów na radnych i oficjalnie zaprezentowała się kandydatka na prezydenta Puław – Beata Kozik.
Jednym z jej głównych zadań jako prezydenta miasta ma być odbudowa partnerskich relacji z Grupą Azoty Puławy. – W ostatnim czasie te relacje były bardzo ochłodzone, żeby nie powiedzieć, że w ogóle ich nie było. Musimy wrócić na drogę współpracy, bo bez Azotów nie ma Puław, a bez Puław nie ma Azotów. Stawiam na współpracę. Dość kłótni, dość awantur, dość dzielenia. To już było. My do tego wracać nie chcemy, chcemy działać dla dobra naszego miasta. Deklarujemy współpracę z każdym. Jesteśmy gotowi wziąć odpowiedzialność za nasze Puławy.
Wybory samorządowe zaplanowano na 7 kwietnia, druga tura odbędzie się 21 kwietnia..
ŁuG / opr. WM
Fot. Łukasz Grabczak
Pliki dźwiękowe
Beata Kozik




![Georadar na Górze Trzech Krzyży i Zamku Esterki. Co odkryli archeolodzy? [WIDEO] 5 EAttachments9596174162d7da2a5eb1fe14a286836bce929c4 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9596174162d7da2a5eb1fe14a286836bce929c4_xl-350x250.jpg)

!["Strasznie tajemnicze miejsce". Archeolodzy sprawdzają, co kryje Góra Trzech Krzyży [WIDEO] 7 EAttachments9593863e680c789e71b73a1f7c13f023c7110eb xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9593863e680c789e71b73a1f7c13f023c7110eb_xl-350x250.jpg)



