Darmowa linia DL na Dworzec Lublin będzie kursować do odwołania.
– Ma to być ułatwienie dla pasażerów poruszających się między starym i nowym dworcem – mówi Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego. – Przedłużamy termin funkcjonowania bezpłatnej linii DL, która kursuje na trasie Dworzec Główny PKS, al. Tysiąclecia – Dworzec Lublin, ul. Dworcowa. Pasażerowie mogą z tej linii korzystać do odwołania. Oczywiście szacujemy, że będzie ona funkcjonowała w marcu, natomiast później będą podejmowane kolejne decyzje odnośnie tego, czy będzie przedłużone jej funkcjonowanie.
CZYTAJ: Kolejni przewoźnicy przenoszą się na Dworzec Lublin
W dalszym ciągu pojazdy tej linii będą zatrzymywać się wyłącznie na dwóch przystankach – Dworzec Główny PKS i Dworzec Lublin.
ZAlew / LilKa / opr. WM
Fot. archiwum
Pliki dźwiękowe
Monika Fisz


![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 3 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)

![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 5 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)





