O awans do ćwierćfinału Pucharu Polski i możliwość goszczenia drużyny z PlusLigi powalczą jutro (10.01) siatkarze I-ligowej Bogdanki Arka Chełm rywalem będzie lider grupy 1 II ligi CUK Aniały Toruń.
W poprzedniej rundzie zespół z Chełma pokonał 3:0 PZL Leonardo Avię Świdnik 3:0, zaś Anioły wygrały ze Spartą Grodzisk Mazowiecki.
Początek meczu w Toruniu jutro o 19:00. Kolejnego ćwierćfnalistę wyłoni spotkanie II-ligowców: Soleus Rudziniec – KPS Konspol Słupca.
Drużyny z niższych klas dołączą do sześciu zespołów PlusLigi najlepszych po pierwszej rundzie. W tym gronie znalazły się: Jastrzębski Węgiel, Projekt Warszawa, Aluron CMC Warta Zawiercie, Asseco Resovia Rzeszów, Trefl Gdańsk i Bogdanka LUK Lublin.
Losowanie par ćwierćfinałowych zaplanowane jest na 14 stycznia, a mecze zostaną rozegrane 13 i 14 lutego. Turniej finałowy odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie 2 i 3 marca.
AR
Fot. pixbaya.com








![Wygrana na zakończenie. Lubelscy rugbiści na siódmym miejscu [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9576241914ab8db19b1942eee47150ed7cdcfdb xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9576241914ab8db19b1942eee47150ed7cdcfdb_xl-1-350x250.jpg)

