Jan Zieliński i tajwańska tenisistka Su-Wei Hsieh awansowali do półfinału miksta w wielkoszlemowym Australian Open w Melbourne. We wtorek (23.01) pokonali Amerykankę Nicole Melichar-Martinez i Niemca Kevina Krawietza 6:2, 6:3.
Trwa świetna seria Zielińskiego na kortach w Melbourne, którego w środę (24.01) czeka także ćwierćfinał debla. 27-letni tenisista występuje w nim z Monakijczykiem Hugo Nysem. Rozstawieni są z numerem siódmym, a w ubiegłorocznej edycji doszli do finału.
CZYTAJ: Australian Open: Hubert Hurkacz w ćwierćfinale
Z Hsieh rozstawieni są z numerem trzecim. Ich kolejnymi rywalami będą albo grający z „piątką” Niemka Laura Siegemund i Belg Sander Gille, albo Australijczycy Jaimee Fourlis i Andrew Harris.
PAP / opr. PrzeG
Fot. wikipedia.org




![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 5 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)
![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 6 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)




