Półtora roku temu Dorota Osińska nagrała piękną płytę „Osina”. Ostatnio napisała na Facebooku, z żalem, że krążek przeszedł bez echa. Chciałbym przypomnieć w programie tę płytę i inne, o których już zapomnieliśmy a warto pamiętać – Dagmary Korony, Bez Nas Wy, Dobranoc Lecha Janerki i inne.
Fot. pixabay.com



![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 4 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)




![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 9 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)

