Sąd w Łukowie zajmie się sprawą 11-latka, który do szkoły podstawowej w Łukowie miał przynieść nóż.
CZYTAJ: Awaria w puławskim szpitalu. Woda zalała piwnice
– Nauczycieli o całym zdarzeniu powiadomili uczniowie, którzy powiedzieli, że 11-latek z V klasy miał im grozić nożem w szatni – mówi oficer prasowy łukowskiej komendy asp. szt. Marcin Józwik. – Policjant z naszej jednostki pojechał do domu tego chłopca. Matka chłopca była w pracy i w tym czasie opiekę nad nim sprawowali dziadkowie. Chłopiec twierdził, że absolutnie nikomu nie groził nożem jedynie go pokazywał. Tę samą wersję 11-latek podtrzymał dzisiaj w obecności mamy, rozmawiając z policjantem. Informacje o tej całej sytuacji przekazaliśmy do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Łukowie.
Dalsze decyzje w tej sprawie będzie podejmował sąd.
TSpi / opr. AKos
Fot. archiwum RL
Pliki dźwiękowe
Marcin Józwik



![Tłumy na potańcówce w lubelskim skansenie. Tradycyjna muzyka porwała do tańca [ZDJĘCIA] 4 EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a_xl-350x250.jpg)

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 6 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)




