30-lecie istnienia świętuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Z tej okazji zaplanowano jubileuszową galę.
Zaplanowano prezentację filmu o Funduszu oraz wystąpienia okolicznościowe. Podczas spotkania wręczone zostaną Medale Za Długoletnią Służbę, Dyplomy Uznania Wojewody Lubelskiego, Odznaki Zasłużony dla Ochrony Środowiska i Klimatu oraz statuetki „Przyjaciel WFOŚiGW”. Muzycznie galę uświetni występ muzyków z Filharmonii Lubelskiej.
Początek imprezy w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ulicy Grottgera dziś, 3 października o godzinie 18.00.
MaK / opr. LisA

![Bezpieczniej nad wodą. Nie tylko policjanci zadbają o spokojne wakacje [ZDJĘCIA] 2 EAttachments959620867ba846910afa3f6a3bf51b9c8ee3179 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments959620867ba846910afa3f6a3bf51b9c8ee3179_xl-350x250.jpg)


![Nie emocje a argumenty. W Lublinie o pograniczu polsko-ukraińskim [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95959852376901779344b90f64ca0e14a86d793 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95959852376901779344b90f64ca0e14a86d793_xl-350x250.jpg)





