Motor Lublin pokonał Radomiaka

kra 2248 2023 10 14 202740

Korzystając z reprezentacyjnej przerwy piłkarze 1-ligowego Motoru Lublin rozegrali dziś (14.10) mecz sparingowy. Wyjazdowym rywalem zespołu trenera Goncalo Feio był ekstraklasowy Radomiak. Żółto-biało-niebiescy wygrali 2:0, a obie bramki padły po rzutach karnych. W 30. minucie jedenastkę skutecznie egzekwował Rafał Król, a w 58. Dawid Kasprzyk.

Przypomnijmy, że po 11. kolejkach 1-ligi beniaminek z Lublina plasuje się na 10 miejscu mając w dorobku 16. punktów. Liderem jest Odra Opole, która zgromadziła 24 punkty, o 3 więcej od drugiego Górnika Łęczna.

Rozgrywki zostaną wznowione w przyszły weekend. Na inaugurację 12. kolejki w piątek 20 października Motor zagra w Głogowie z Chrobrym. Dwa dni później Górnik Łęczna o 18:00 podejmie GKS Katowice.