Mamy to! Platinum Motor Lublin po raz trzeci z rzędu awansował do finału PGE Ekstraligi. W półfinałowym meczu rewanżowym z Tauronem Włókniarzem Częstochowa po 10. biegu lublinianie prowadzą 39:21. Pierwsze spotkanie na torze rywala Motor wygrał 54:36. Oznacza to, że lubelskim żużlowcom nic już nie odbierze zwycięstwa w dwumeczu.
W finale Motor zmierzy się z wygranym drugiego półfinału, w którym rywalizują Betard Sparta Wrocław i For Nature Solutions KS Apator Toruń.
RL / opr. ToMa
Fot. Gosia Cieśluk







![Tłumy na potańcówce w lubelskim skansenie. Tradycyjna muzyka porwała do tańca [ZDJĘCIA] 8 EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a_xl-350x250.jpg)


