Dwie piłkarki Górnika Łęczna Lena Marczak i Julia Ostrowska otrzymały powołanie do reprezentacji Polski do lat 17. Łącznie w kadrze ogłoszonej przez Marcina Kasprowicza znajduje się 20 zawodniczek.
Polki już niebawem rozpoczną walkę w pierwszej rundzie kwalifikacji do mistrzostw Europy. 12 października Biało-Czerwone w Bełchatowie zmierzą się z Islandią, a trzy dni później w tym samym miejscu podejmą Norwegię. Z kolei 18 października w Piotrkowie Trybunalskim ich rywalkami będą Irlandki.
PJ
Fot. archiwum / Łączy nas piłka kobieca Facebook







![50 lat Yacht Clubu UMCS [ZDJĘCIA] 6 EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f_xl-350x250.jpg)


![Spotkanie z polską kulturą ludową. Trwają przygotowania do Festiwalu Eskapada Tradycji [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2_xl-350x250.jpg)


