Siatkarze Bogdanki LUK Lublin przegrali z PSG Stalą Nysa 1:2 w swoim pierwszym meczu turnieju PreZero Grand Prix w Gdańsku. Pierwszego seta lubelski zespół wygrał 25:23, ale w w kolejnym uległ rywalom 19:25, zaś w tie-breaku okazał się gorszy 12:15.
W piątek (17.08) o 9.00 w kolejnym spotkaniu Bogdanka LUK zmierzy się z Eneą Czarnymi Radom. W grupie jest jeszcze Jastrzębski Węgiel.
PreZero Grand Prix to turniej organizowany przez Polską Ligę Siatkówki. Zawody są rozgrywane w czteroosobowych składach na piasku.
AR
Fot. archiwum





![Słono zapłacił za brawurę. Prawo jazdy miał tylko pół roku [WIDEO] 6 EAttachments9602880eb5300ba4e66cf196753383fc609722d xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9602880eb5300ba4e66cf196753383fc609722d_xl-350x250.jpg)




