Pokazy sportowe, warsztaty kuglarskie oraz stacje sprawnościowe dla rodziców i dzieci. To atrakcje Pikniku z Trójką: „Zdrowo, kolorowo i sportowo”, który odbędzie się w sobotę (03.06) przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lublinie.
CZYTAJ: Noc Kultury w odcieniach zieleni
Podczas imprezy zaplanowano wręczenie nagród finalistom Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Bajkowej. W programie pikniku znalazły się też: puchar szkoły w tenisie stołowym, turniej piłki nożnej i siatkówki oraz konkurs karaoke.
Początek festynu przy Szkole Podstawowej nr 3 przy ulicy Balladyny w Lublinie o godzinie 9.00.

MaK/ opr. DySzcz
Fot. Wydarzenie FB



![Wygrana na zakończenie. Lubelscy rugbiści na siódmym miejscu [ZDJĘCIA] 3 EAttachments9576241914ab8db19b1942eee47150ed7cdcfdb xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9576241914ab8db19b1942eee47150ed7cdcfdb_xl-1-350x250.jpg)







