Pijany 20-latek wjechał w ogrodzenie i wiatę przystankową, a następnie stoczył się autem do rowu. Miał ponad promil alkoholu w organizmie, a uprawnienia do kierowania stracił dwa lata temu.
Do zdarzenia doszło we wtorek (20.06) w miejscowości Lubień w powiecie włodawskim. Policjanci dostali zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w ogrodzenie, staranował wiatę przystankową, a podróż zakończył w rowie. Na miejscu mundurowi wyczuli woń alkoholu od 20-letniego kierującego. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Okazało się także, że dwa lata temu stracił uprawnienia do kierowania.
CZYTAJ: Wjechał w szynobus. Kierowca samochodu w szpitalu [ZDJĘCIA]
Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.
RL / opr. WM
Fot. KPP Włodawa



![Bezpieczniej nad wodą. Nie tylko policjanci zadbają o spokojne wakacje [ZDJĘCIA] 4 EAttachments959620867ba846910afa3f6a3bf51b9c8ee3179 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments959620867ba846910afa3f6a3bf51b9c8ee3179_xl-350x250.jpg)




![Groził mężczyznom w centrum miasta. Przed zatrzymaniem wrzucił „broń” do wody [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9591672aee1903024955b97528341b6440eed64 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9591672aee1903024955b97528341b6440eed64_xl-350x250.jpg)
![Jarek Jurkiewicz gościem "Wydziału Muzyki" [POSŁUCHAJ ROZMOWY] 10 jarzabek jurkiewicz 2023 06 21 210714](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2023/06/jarzabek-jurkiewicz-2023-06-21-210714-75x75.jpg)
