Samochód zjechał z drogi i potrącił mężczyznę koszącego pobocze. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Okazało się, że kierowca był pijany i miał zakaz kierowania pojazdami.
Do wypadku doszło w środę (31.05) około godziny 15.00 w miejscowości Żelizna, w gminie Komarówka Podlaska.
CZYTAJ: Latający „wąż”. Syczące znalezisko w szafce na buty [ZDJĘCIA]
– Jak wynika z ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki, 62-letni kierujący Nissanem Micra, mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska, po ominięciu samochodu robót drogowych, zjechał na prawe pobocze wprost na pracownika koszącego trawę. 51-letni mieszkaniec gminy Parczew z obrażeniami ciała trafił do szpitala – informuje podkomisarz Piotr Muchaz Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.
CZYTAJ: Motocykle zderzyły się w centrum Lublina
Gdy mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. W dodatku to niejedyne przewinienie 62-latka. Mężczyzna ma także nałożony zakaz kierowania pojazdami, który obowiązuje do października 2024 roku.
62-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
RL / opr. ToMa
Fot. KWP Lublin


![Pride of Poland coraz bliżej. Poznaliśmy gwiazdy tegorocznej aukcji [ZDJĘCIA] 3 EAttachments960071386d3b809362f4fab04837e5ca452fd32 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960071386d3b809362f4fab04837e5ca452fd32_xl-350x250.jpg)




![Zderzenie ciężarówki z busem na DK2 [AKTUALIZACJA] 8 EAttachments95979708ac26f5d59bfbc72ad60875f2d4a97bb xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95979708ac26f5d59bfbc72ad60875f2d4a97bb_xl-350x250.jpg)


