Kolejne medale zdobyli zawodnicy z naszego regionu w ostatnim dniu mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów, które były rozgrywane w Gdańsku.
Srebro w wadze do 102 kg wywalczył Daniel Goljasz z Wisły Puławy, a brązowy Maksymilian Dorn z Agrosu Zamość w kategorii do 96 kg.
Dorn jednocześnie zapewnił sobie srebro w rywalizacji do lat 23. Młodzieżowcy z naszego regionu zdobyli jeszcze dwa krążki – oba w wadze do 109 kg – złoty Damian Niedźwiecki z AZS-u AWF-u Biała Podlaska, a Srebrny Radosław Poniatowski z Wisły Puławy.
AR
Fot. pixabay.com




![Nie tylko muzyka. Słynny festiwal trwa w Kazimierzu Dolnym [ZDJĘCIA] 5 EAttachments960543627ff07731160a90f918e963649d8068a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960543627ff07731160a90f918e963649d8068a_xl-350x250.jpg)





