– Wspólnie z premierem Mateuszem Morawieckim podjęliśmy decyzję, że do 15 lipca br. przedłużamy możliwość składnia wniosków o dopłatę do zboża – poinformował w piątek minister rolnictwa i rozwoju wsi Robert Telus.
Obowiązujący do tej pory termin składnia wniosków o dopłatę do zboża mija 30 czerwca br.
– Wspólnie z premierem Mateuszem Morawieckim podjęliśmy decyzję, że do 15 lipca przedłużamy możliwość składnia wniosków o dopłatę do zboża – poinformował szef resortu rolnictwa.
CZYTAJ: Minister Telus: Skupiono już ponad połowę nadwyżki zboża
Jednocześnie zaapelował do rolników, aby w ciągu najbliższych dwóch tygodni skorzystali z tego wsparcia przed kolejnymi żniwami.
PAP / RL / opr. WM
Fot. PAP/Piotr Nowak




![Ogromny pożar. Płonie fabryka aerozoli [AKTUALIZACJA] 5 EAttachments9592184beda0b581d6e008296d9c6bc6bc273aa xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9592184beda0b581d6e008296d9c6bc6bc273aa_xl-350x250.jpg)





