Po półrocznym wypożyczeniu do HydroTrucku Radom do piłkarskiej drużyny kobiet Górnika Łęczna wraca Katarzyna Jezioro (na zdj.). Zawodniczka rozpocznie 18 lipca z zielono-czarnymi przygotowania do nowego sezonu.
Niestety podczas przygotowań zabraknie Inez Sikory, którą czeka dłuższa przerwa w grze. Piłkarka podczas ubiegłotygodniowego zgrupowania konsultacyjnego reprezentacji Polski do lat 19 zerwała więzadło krzyżowe i niebawem przejdzie operację. Sikora miała bardzo udany sezon. Zadebiutowała w nim w Ekstralidze oraz zdobyła wicemistrzostwo Polski i srebro Centralnej Ligi Juniorek U-17.
AR






![Miliony na boiska w Lubelskiem. Samorządy z ministerialnym dofinansowaniem [ZDJĘCIA] 7 EAttachments955520471be8e565f8dc5879cd649052ec87958 xl 2](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments955520471be8e565f8dc5879cd649052ec87958_xl-2-350x250.jpg)


![Sołtysi na start. Wybiorą najlepszych [ZDJĘCIA] 10 soltys 1 2023 06 27 200414](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2023/06/soltys_1-2023-06-27-200414-75x75.jpg)
