Piłkarze Górnika Łęczna zremisowali w Głogowie z tamtejszym Chrobrym 1:1 w meczu 33. kolejki I ligi. Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w 49. minucie Kamil Wojtyra. Wyrównującą bramkę dla łęcznian strzelił w 69. minucie Karol Podliński.
– To sprawiedliwy podział punktów – ocenia trener Górnika Ireneusz Mamrot:
Górnicy, którzy już wcześniej zapewnili sobie utrzymanie, z dorobkiem 40 pkt zajmują 11. miejsce w tabeli.
W ostatniej kolejce sezonu „Zielono-czarni” za tydzień zmierzą się u siebie z Wisłą Kraków.
AR / JK / Media klubowe Chrobrego Głogów
Fot. archiwum
Pliki dźwiękowe
Ireneusz Mamrot



![Renesansowy pochód w centrum miasta. Świętują ważną rocznicę [ZDJĘCIA] 4 EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49_xl-1-350x250.jpg)
![Aleja Sław w Zamościu ma nowego bohatera [ZDJĘCIA] 5 EAttachments96042552586bc0335d60de70616714b3e40f71a xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96042552586bc0335d60de70616714b3e40f71a_xl-1-350x250.jpg)





