Fani lotnictwa, którzy na Świdnik Air Festival pojadą pociągiem, z imprezy będą mogli wrócić koleją za darmo.
Ofertę przygotowało Polregio i Województwo Lubelskie – tegoroczni partnerzy pokazów lotniczych na lotnisku w Świdniku.
Aby otrzymać darmowy voucher na powrót z imprezy, należy na stoisku Polregio na terenie Świdnik Air Festival przedstawić bilet na przejazd pociągiem ze stacji wyjazdu w dowolnej relacji do stacji Świdnik Miasto lub Lublin Airport.
CZYTAJ: Coraz mniej Polaków w Irlandii, ale więcej podwójnych obywatelstw
W niedzielę (04.06) oprócz stałej oferty Polregio uruchamia dodatkowe połączenia dla ułatwienia dojazdu na trasie Lublin Główny–Lublin Północny–Świdnik Miasto–Lublin Airport i w stronę powrotną.
Rozkład jazdy wszystkich połączeń do stacji Świdnik Miasto dowożących na Air Festival znajduje się na stronie organizatora festiwalu.
PaSe / opr. WM
Fot. archiwum






![Młodzi opowiadają o czasach PRL. Finał ogólnopolskiej olimpiady w Lublinie [ZDJĘCIA] 7 EAttachments9569042d665c7d08ea869d6cdd660f917b9db7f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9569042d665c7d08ea869d6cdd660f917b9db7f_xl-350x250.jpg)



