Wreszcie nadeszły dni, w których nie mamy już po co uruchamiać kaloryferów. Nie tylko dlatego, że – jak w przypadku Lublina – Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zakończyło jeszcze przed 'zimną Zośką’ sezon grzewczy. Trwał od połowy września, przez 240 dni. W tym czasie wiele osób 'przykręcało’ zawory, by poprzez obniżanie temperatury w mieszkaniu obniżać też rachunki za ciepło systemowe. Teraz grzeje nas ciepło naturalne, dzięki stopniowo rosnącej temperaturze powietrza na zewnątrz. Najważniejsze, że darmowe.
JB
Fot. pixabay.com
Pliki dźwiękowe
25.05.2023 Kalkulator




![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 5 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)
![Nowe życie Parku Bronowickiego. Zabytkowa przestrzeń znów otwarta [ZDJĘCIA] 6 EAttachments96042241571547d6980f4d15f0fb35033580ab9 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96042241571547d6980f4d15f0fb35033580ab9_xl-1-350x250.jpg)




