Ponad sto par jeździec-koń bierze udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Skokach oraz Zawodach Regionalnych i Towarzyskich w Skokach. Impreza odbywa się w Ośrodku Jeździeckim Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
To pierwsze zawody zorganizowane w nowym Ośrodku Jeździeckim na Felinie. Przy organizacji imprezy pomagają studenci hipologii i jeździectwa.
– To dla nas bardzo cenne doświadczenie – mówi studentka hipologii i jeździectwa, Tallulah Bradshaw: – To pierwsze zawody na nowej arenie, która została otwarta w październiku zeszłego roku. Wszyscy nabywamy nowego doświadczenia. Dużo się dzieje. Trzeba pilnować, czy wszyscy zawodnicy dostarczyli swoje papiery, czy konie wychodzą w odpowiedniej kolejności. Dużo się dzieje.
Zawody na terenie Ośrodka Jeździeckiego przy ulicy Doświadczalnej na Felinie potrwają do jutra (26.03).

MaK/ opr. DySzcz
Fot. up.lublin.pl
Pliki dźwiękowe
Tallulah Bradshaw




![Rewolucja w drogownictwie? Lubelscy naukowcy pracują nad nową technologią [ZDJĘCIA] 4 EAttachments959800248228c1188fbf6142a5b7e77d095d0f2 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments959800248228c1188fbf6142a5b7e77d095d0f2_xl-1-350x250.jpg)







