Bartosz Bernard do końca obecnego sezonu będzie piłkarzem drugoligowej Wisły Puławy. Z Dumą Powiśla 20-latek związał się na zasadzie wypożyczenia z występującego na zapleczu Ekstraklasy Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Bernard posiada status młodzieżowca i może grać na lewej pomocy lub na bokach obrony. W rundzie jesiennej w barwach Podbeskidzia rozegrał dziesięć spotkań i strzelił jednego gola. Zagrał również w reprezentacji Polski U-20 w rozgrywkach Elite League przeciwko Niemcom i Portugalii.
Bernard okazję do debiutu w ,,biało-niebieskich” barwach będzie miał jutro (18.02), kiedy to Wisła w meczu sparingowym zmierzy się ze Zniczem Pruszków.
W spotkaniu tym nie zagra z kolei Dawid Błasik, który wrócił z wypożyczenia do Rakowa Częstochowa. Teraz jego macierzysty klub postanowił wypożyczyć go do trzecioligowych Orląt Radzyń Podlaski. 20-letni obrońca zagrał dziś nawet w sparingu, w którym Orlęta przegrały z drugoligową Pogonią Siedlce 1:3.
PJ
Fot. pixabay.com




![50 lat Yacht Clubu UMCS [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f_xl-350x250.jpg)


![Spotkanie z polską kulturą ludową. Trwają przygotowania do Festiwalu Eskapada Tradycji [ZDJĘCIA] 8 EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2_xl-350x250.jpg)


