Od piątku (13.01) do niedzieli w hali MOSIR-u przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie będzie rozgrywany ćwierćfinałowy turniej mistrzostw Polski w koszykówce kobiet do lat 19.
Oprócz gospodyń – Bogdanki AZS UMCS Lublin – zagrają w nim MUKS Piaseczno i MKS MOS Betard Wrocław.
Lubelski zespół w piątek o 17.00 zmierzy się z drużyną z Wrocławia. W sobotę (14.01) o 13.00 z Betardem zagra MUKS Piaseczno, zaś na zakończenie turnieju w niedzielę (15.01) o 11.00 z ekipą z Piaseczna zmierzą się lublinianki.
AR
Fot. archiwum



![Polka zachwyciła Francuzów. Maja Chwalińska zagra o tytuł French Open [WIDEO] 4 EAttachments9560222300cd6bcdc0c85fcf8b70ae3548ca8ba xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9560222300cd6bcdc0c85fcf8b70ae3548ca8ba_xl-350x250.jpg)






