Bezpłatne spotkania z dietetykami oferuje lubelski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia. W trakcie konsultacji każdy chętny otrzyma indywidualny plan żywieniowy.
Porad będą udzielać dietetycy oraz studenci dietetyki z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przed spotkaniem będzie można wykonać także pomiary w kiosku profilaktycznym, co pozwoli uzyskać informacje na temat masy i składu ciała oraz wskaźnika BMI.
Każdy, kto weźmie udział w spotkaniu, otrzyma również „karnet zdrowia”, który przypomni o dacie kolejnego spotkania oraz o pomiarach.
Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu. Pierwsze już dziś (09.01) w Sali Obsługi Klientów lubelskiego NFZ przy ulicy Nadstawnej 2-4. Początek o godzinie 13:00.
EwKa/ opr. DySzcz
Fot. pixabay.com







![Seniorzy przejęli klucze do miasta. W Lublinie rozpoczęło się ich święto [ZDJĘCIA] 8 EAttachments95652526e377945aae52fb348bef357824b749d xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95652526e377945aae52fb348bef357824b749d_xl-1-350x250.jpg)
![Nowe oddziały, sprzęt i rozwój cyfrowy. Miliony z KPO dla szpitala MSWiA [ZDJĘCIA] 9 EAttachments956523417260d306b8e793bf9d1805bde014176 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments956523417260d306b8e793bf9d1805bde014176_xl-1-350x250.jpg)

