Dominika Łukasiewicz i Rafał Gontarczyk – oboje z Ostrowca Świętokrzyskiego – wygrali czwarty bieg z cyklu City Trail rozegrany nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Uczestnicy mieli jak zwykle do pokonania trasę długości 5 km. Bieg ukończyło 210 osób. Zwyciężczyni rywalizacji kobiet już zapewniła sobie triumf w całym cyklu.
ZOBACZ ZDJĘCIA: Bieg City Trail nad Zalewem Zemborzyckim
Ostatni bieg edycji 2022/23 odbędzie się 11 marca.
AR
Fot. Piotr Michalski





![City Trail nad Zalewem Zemborzyckim [ZDJĘCIA] 6 dsc 6796 2025 01 12 081834](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/01/dsc_6796-2025-01-12-081834-350x250.jpg)
![Lubelski City Trail. Rekordzista i reprezentantka najszybsi [ZDJĘCIA] 7 citty 2 2024 12 08 092245](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2024/12/citty_2-2024-12-08-092245-350x250.jpg)
![City Trail nad Zalewem Zemborzyckim. Ostatni bieg w sezonie [ZDJĘCIA] 8 pm city 090324 008 2024 03 10 095850](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2024/03/pm_city-090324-008-2024-03-10-095850-350x250.jpg)


