001 FL Social Media Dzien

Wielkie koncerty dla małych słuchaczy – Gramy gry

Wykonawcy
Dorota Kołodziej – wokal
Gabriela Żmigrodzka – skrzypce
Adam Pietrzak – fortepian, elektronika
Łukasz Świerkosz – perkusja

W godz. 11.30-18.30 – muzyczna gra terenowa o tematyce gier oraz inne atrakcje dla dzieci m.in.: wata cukrowa, popcorn, sztukmistrze.

O godz. 13:00 i 16:00:
Koncert przeznaczony dla słuchaczy od 7. roku życia.
Niezwykłe wydarzenie, które przeniesie Was w świat kultowych gier wideo! Podczas koncertu usłyszycie na żywo najbardziej rozpoznawalne melodie z takich hitów jak Super Mario Bros, Angry Birds, Tetris, Minecraft, czy World of Warcraft.

„Wielkie koncerty dla małych słuchaczy”
Cykl wyjątkowych muzycznych spotkań, stworzonych z myślą o rodzinach – małych i dużych melomanach, którzy chcą wspólnie odkrywać świat dźwięków w przestrzeni prawdziwej sali koncertowej.
Na scenie wystąpią profesjonaliści, dla których dziecięca publiczność to najważniejszy i najbardziej wymagający słuchacz. Edukacyjnie, bajkowo, interaktywnie, ale zawsze z najwyższym poziomem artystycznym!

Wielkie koncerty dla małych słuchaczy. „Gramy Gry”

  • 00

    dni

  • 00

    godzin

  • 00

    minut

  • 00

    sekund

Data

maj 31 2026

Czas

11:30

Kategorie

Przejdź do treści