Siatkarska reprezentacja Polski rozpoczyna dziś (24.06) drugi turniej tegorocznej Ligi Narodów. Biało-czerwoni w Gliwicach zmierzą się z Belgią.
CZYTAJ: Czterech zawodników Bogdanki LUK Lublin powołanych do reprezentacji Polski
W porównaniu z pierwszym turniejem z chińskim Linyi w kadrze znalazło się czterech zawodników Bogdanki LUK Lublin: Marcin Komenda, Wilfredo Leon, Mikołaj Sawicki oraz Kewin Sasak. Początek spotkania o 20.00.
Dziś także w swoich reprezentacjach zagrają inni siatkarze lubelskiego klubu. Już o 13.00 Aleks Grozdanow wystąpi w meczu Bułgarii z Włochami. Pół godziny później Japonia wraz z Ranem Takahashim oraz Tomohirą Ogawą zmierzy się z Serbią. Za to o 20.30 w meczu Francji z Iranem szansę występu będzie miał Moussé Gueye.
PJ
Fot. pixabay.com
