Polacy wygrali z Belgami. Turniej Ligi Narodów w Gliwicach

EAttachments95994576d156e5e0029936a2b8ad7e7bc35c5fd xl

Polscy siatkarze pokonali Belgię 3:2 w pierwszym spotkaniu rozgrywanego w Gliwicach drugiego turnieju Ligi Narodów. Byli jednak w ogromnych opałach, gdyż przegrywali już 0:2. W tiebreaku biało-czerwoni zwyciężyli 15:13.

W składzie na turniej w Gliwicach znalazło się czterech zawodników Bogdanki LUK Lublin. Przeciwko Belgii zagrało dwóch z nich. W wyjściowym składzie pojawił się rozgrywający Marcin Komenda, a później na boisku zameldował się Mikołaj Sawicki, który wchodził na zagrywkę. Zakończył ostatecznie mecz z jednym punktem.

Dziś w drugim spotkaniu Polscy zmierzą się z Turcją.

AR

Fot. pexels.com

Exit mobile version